Rata > Brakpan  > Wen ‘n Boskaravaan : Kaartjie verkooppunte

Wen ‘n Boskaravaan : Kaartjie verkooppunte

Kaartjies vir die Boskaravaan kompetisie is by die volgende Rata kantore asook NH Gemeentes beskikbaar.

Kontak jou naaste persoon vir jou geleentheid om hierdie Boskaravaan te wen vir slegs R20-00.

RATA Pretoria kantoor   Esmeralda De Jager 0739307875 pretoria@rata.org.za

RATA Nylstroom Engela Bolton 0147173594 nylstroom@rata.org.za 

RATA Vanderbijlpark Ds Errol Sheppard 0834556922  eroll.shep@telkomsa.net

NH Eikenhof Dr Willie Strydom 0828818068 wstrydom@icon.co.za

Zirkea vd Walt 0712940752 admin@rainbows.org.za

NH Noordwestelike Pta Johanna Scholtz 0829285592 johannascholtz@ymail.com

NH Pretoria-Oos Erna van Staden 0828936598 vanstadens@absamail.co.za

NH Philadelphia Elize Fourie 0123627237 nhkphiladelphia@gmail.com

NH Rietvallei Marie van Aarde 0722158452 nhrietv@telkomsa.net

NH Midrand Mari van Rensburg 0837939000 finmidrand@gmail.com

NH Wonderboom-Suid Thea Rademeyer 0833255457 Rademeyer.thea@gmail.com

NH Postmansburg Marietjie Swarts 0769977588 Marietjie.Swarts@fnb.co.za

NH Bloemfontein Alta Venter 0827776296 nhgbloem@gmail.com

NH Kemptonpark-Oos Ria van der Merwe 0823235609 nhk@kpo.co.za

Natasha Grimsell 0825775761

NH Montana-Oos Giel Nel 0721926227 gcn@absamail.co.za

NH Oos-Moot Hester-Marie Thom 0842623265 hester-marie@auditworks.co.za

NH Delmas Heleen Bekker 0136652679 delmas@nhk.co.za

Internet https://rata.org.za/product/boskaravaan-kompetisie/

 

Andries Pretorius
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.